حجة الاسلام و المسلمین سید محمد علی رضایی رئیس جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کردستان شد
1398/11/30
حجة الاسلام و المسلمین سید محمد علی رضایی رئیس جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کردستان شد
حجة الاسلام و المسلمین سید محمد علی رضایی به عنوان رئیس جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کردستان منصوب و معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، طی مراسمی با حضور معاون اجرایی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجة الاسلام و المسلمین سید محمد علی رضایی به عنوان رئیس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان معرفی و از تلاش‌های حجة السلام و المسلمین مهدی فرزی رئیس سابق شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان تقدیر شد.
رئیس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کردستان با گرامیداشت اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: آنچه امروز ما وارث آن هستیم خون شهدا است.
حجة الاسلام و المسلمین رضایی خاطرنشان کرد: اگر امروز ما به عنوان مسئول در این استان بر صندلی‌های مسئولیت تکیه کرده‌ایم از برکت امنیتی است که به خاطر خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی‌ آنان بدست آمده است.
وی گفت: وجب به وجب خاک کردستان با خون شهدا آبیاری شده است و حراست از این امنیت امروز وظیفه تک‌تک آحاد جامعه به عنوان وارثین خون شهیدان است.
وی اضافه کرد: عدالت و قسط در جامعه مهم‌ترین رسالت و هدف 124 هزار پیامبر بوده و این مهم در جامعه اسلامی باید همچنان به قدرت و قوت ادامه داشته باشد.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ادامه روندی است که پیامبران الهی در راستای آن تلاش کردند و امام راحل با پیروزی انقلاب آن را ادامه داد.
انتهای پیام/