قرآن کتابی است که دارای قوانین جامع و کامل برای همه بشریت است
1398/11/30
امام جمعه سنندج
قرآن کتابی است که دارای قوانین جامع و کامل برای همه بشریت است
امام جمعه سنندج با بیان اینکه قرآن کریم کتاب جامعی است که به همه حوزه‌ها از جمله اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی و .. پرداخته است تصریح کرد: قرآن نه تنها برای مسلمانان بلکه برای همه بشریت کتابی است که دارای قوانین جامع و کامل است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شافعی نیوز ، ماموستا فایق رستمی در هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با حضور استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان و کردستان در محل سازمان سنجش فنی و حرفه‌ای سنندج برگزار شد، اظهار کرد: محافل قرآنی محفل مبارکی است چراکه در هر مکانی که قرآن تلاوت شود رحمت و سکینه خداوند بزرگ بر آن مجلس باریده می‌شود.

وی با تبریک به مناسبت ولادت باسعادت دخت نبی اکرم(ص) اسوه اخلاق، پاکدامنی، شرافت، حیثیت و کرامت حضرت فاطمه زهرا (ص) و ولادت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، افزود: همه ما مدیون تلاش و زحمات امام راحل(ره) هستیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین سردار دل‌ها، ادامه داد: این شخصیت بزرگ جهانی با تاسی از آیات قرآن  به حق  در خطوط جغرافیایی ممالک اسلامی و غیراسلامی امنیت و آرامش برقرار کرد.

ماموستا رستمی افزود: قرآن مجید به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)، کتاب هدایت بشر به سر منزل مقصود است.

وی با بیان اینکه قرآن کریم کتاب جامعی است که به همه حوزه‌ها از جمله اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی و .. پرداخته است تصریح کرد: قرآن نه تنها برای مسلمانان بلکه برای همه بشریت یک قانون جامع و کامل است.

امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت کتاب آسمانی قرآن کریم گفت: قرآن کتابی است که تا روز قیامت برای بشر مایه سعات و سربلندی است، آیه‌های قرآن همواره بعد از گذشت چندین هزار سال  تازگی دارد و نجات بخش زندگی انسان است.

ماموستا رستمی بیان کرد: فرزندانی که در مکتب قرآنی بزرگ می‌شوند در دنیا و  قیامت رستگار خواهند شد.