دشمنان به قدرت ایران در خاورمیانه اذعان دارند
1398/11/24
حماسه جاوید
دشمنان به قدرت ایران در خاورمیانه اذعان دارند
مشاور عالی فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهبرمعظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران در دنیا قدرتی بزرگ و تأثیرگذار به شمار می‌رود و همه به این قدرت اذعان دارند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از بیجار، سردار محمود عبدالله‌زاده  در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در جمع مردم همیشه در صحنه بیجار ضمن تبریک این روز پرافتخار اظهار کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی امروز بار دیگر تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را در هم شکست.

وی با بیان اینکه ابرقدرت‌های شرق و غرب در نیم قرن پیش از این بر جهان سلطه داشتند، اظهار کرد: دیگر کشورها از جمله ایران، بازیچه دست کشورهای ابرقدرت بود و هیچگونه استقلال و آزادی در دین و مذهب و حتی زندگی خود نداشتند.

عبدالله‌زاده با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران در دنیا قدرتی بزرگ و تأثیرگذار به شمار می‌رود، گفت: امروز تمامی کشورهای جهان می‌دانند در خاورمیانه، ایران حرف آخر را می‌زند.

وی به انتخابات دوم اسفندماه اشاره و با بیان اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی یک وظیفه انقلابی است، اظهار کرد: انتخاب آگاهانه و اصلح وظیفه تمامی مردم ایران اسلامی است.

مشاور عالی فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انتخاب باید هوشمندانه و با بصیرت برگزار شود افزود: مردم نماینده‌ای قوی، مردمی، کارآمد و پای کار می‌خواهند.

عبدالله‌زاده اذعان کرد: ملت شریف ایران اسلامی در هر شرایطی آگاه بوده و با هوشیاری تمامی شرایط و موقعیت های کشور را با تمام وجود درک کرده و در تمامی صحنه‌های حساس حضوری گسترده داشته‌اند.

این مقام مسؤول تصریح کرد: مردم امسال نیز با شرکتی آگاهانه در انتخابات و با حساسیتی که در دفاع از انقلاب و آرمان‌های انقلاب و نظام دارند  ویژه تر از سال‌های گذشته از کیان اسلامی دفاع خواهند کرد.

وی عنوان کرد: مشکلات و مسائل اقتصادی قابل حل است و نیازی به کمک و دست دراز کردن به سوی دیگر کشورها نیست.

به گفته وی، خوداتکایی و اعتماد به نیروهای داخلی قطعا پیشرفت صنایع دفاعی و موشکی کشور را در بر خواهد داشت و این مهمی تواند به نوعی از آمریکای جنایتکار انقام جست.

مشاور عالی فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره و خدمات ارزنده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی با بصیرت و درایت دشمن را در منطقه زمین گیر کرد و بیداری اسلامی را بیش از پیش رونق بخشید.

وی با بیان اینکه راه و آرمان شهید سلیمانی را باید ادامه و در سرلوحه زندگی قرار داد گفت: مسوولان با تأسی از شهید قاسم سلیمانی به فکر حل مشکلات مردم باشند.

انتهای پیام/2330/79015/ی