یوم الله روز جمعه بغداد تازه آغاز راه است
1398/11/7
یوم الله روز جمعه بغداد تازه آغاز راه است
حاج قاسم یک ملّت بود برای ما و همه آزادیخواهان جهان و انتقامش قطعا یک سیلی حساب شده، رسمی، شکننده و شناسنامه دار از سوی جمهوری اسلامی نخواهد بود؛ این تازه آغاز راه است.
 

به گزارش خبرنگار سایت شافعی نیوز، علیرضا رضا‌زاده کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی با عنوان «شیشه عطری که شکست» نوشت: خیلی از دوستان را می‌شناسم که هنوز بغض گلو گیر رهایشان نمی کند، داغدار غمی سترگ و وارث خونِ مظلومی هستند که ناجوانمردانه و بی هوا و حتی خلاف قوانین آمره بین المللی روی زمین ریخته است‌.

حق با ایشان و قاطبه امت اسلامی است؛ برخلاف گفته برخی افراد نادان و یا ذلیلِ حقیر (روحانی نما،سیاسی و یا سلبریتی و....فرقی نمی کند)، ما یک نفر را از دست نداده ایم؛ قمار بازِمتجاوزی به خود اجازه داده به نمادِعزّت و امنیت ملّی، مظهر دفاع از ناموس و شرف ایران اسلامی و فرمانده محور مقاومت اسلامی شلیک مستقیم کند آنهم با موشکی که بنا بود به نقل برخی سیاسیون خواب نما شده آمریکا؛ دورانش تمام شده باشد.

با استفاده از بیان امام راحل عظیم الشان در مورد شهید بهشتی عرض می کنم که حاج قاسم یک ملّت بود برای ما و همه آزادیخواهان جهان و انتقامش قطعا یک سیلی حساب شده، رسمی، شکننده و شناسنامه دار از سوی جمهوری اسلامی نخواهد بود؛ این تازه آغاز راه است؛ حاج قاسم را که شهید کردند تازه درب شیشه عطر جهاد و مقاومت در سطح منطقه و جهان باز شد تا آخرین ماموریت حاجی تازه آغاز شده باشد.

یوم الله دیروز بغداد را به خاطر بسپارید این تازه آغاز راه است.... تصاویر یوم الله بغداد این جملات آسمانی سیدالشهدا محور مقاومت را ناخود آگاه در ذهنم طنین انداز کرد:
آقای ترامپ قمار باز؛
شما برای ما خط و نشان می‌کشید؟ ایران را نمی‌خواهد، نیروهای مسلح ایران را نمی‌خواهد؛ من حریف شما هستم.
ما ملّتِ شهادتیم،ملّت امام حسینیم....
من حریف شما هستم...