بیانات رهبر معظم انقلاب آب بر آتش شایعات منافقین مزدور ریخت
1398/11/5
امام جمعه اهل سنت بیجار
بیانات رهبر معظم انقلاب آب بر آتش شایعات منافقین مزدور ریخت
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه آب بر آتش شایعات منافقین مزدور داخلی و تخریب دیوار پوشالی سفاکان استکبار جهانی که پشت آن خود را مخفی کرده‌اند و نقشه راه مقاومت و آزادی خواهان و فصل‌الخطاب برای مسلمانان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا لقمان محمدیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در بیجار اظهار کرد: دانش و آگاهی و سواد ضروری و پایه زندگی امروز شامل سواد کار، سواد مالی، دانش رسانه، علم تربیت، آگاهی سلامت، دانش عاطفه، سواد فضای مجازی،دانش ارتباطات که این مورد زیر بنای زندگی سالم اجتماعی است.

وی تصریح کرد: احترام به عقاید و اندیشه های یکدیگر و حفظ حرمت مقدسات و دوری از هر نوع حریم شکنی از  رفتارهای سنجیده بر مبنای دستور قرآن برای حفظ روابط عمومی و اجتماعی سالم است.

وی گفت:‌ احترام گذاشتن به همدیگر در مجالس و اجتماعات، وفای به عهد و رعایت انصاف و عدالت، وفا و عدالت در قراردادها، وفا و انصاف در پرداخت و دریافت بدهی و وفاداری و ادب و انصاف در برخورد با والدین از دستورات دین اسلام است. وفا و انصاف در معاملات،

وی در بخش دوم خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: کلام شیوای رهبری که از موسی نبی سلام الله علیه و یارانش که در معرض خطر فرعونیان بودند و خداوند نجاتشان داد مثال آورد و همه را به تقوا و توکل و اعتماد به خدا و باور به خط انقلاب اسلامی توصیه نمود دل‌ها را آرام کرد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته تهران  با اقتدار و عزت از آینده روشن ‌و پیروز صحبت فرمودند، خاطرنشان کرد:‌ مقام معظم رهبری در بیانات شیوا همه را به حرکت در مسیر عزت و اقتدار و دانش و قوی شدن دعوت نمود.

وی تصریح کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب ایمان ها را تقوی و سرمسلمین را بلند و با نفس مسیحایی همه را به برادری و حرکت بر محور مقاومت دعوت و توصیه فرمود.

وی اذعان کرد: معظم له راه حل اقتدار و رهایی از دشمن تا جایی که نتواند حتی غلط کند تهدید نماید را قوی شدن نظامی و اقتصادی و علمی و وحدت داخلی بیان فرمود.

وی اضافه کرد:رهبری در خطبه‌های نماز جمعه تهران به همه جهان یادآور شد جنتلمن‌های پشت میز نشین سران آمریکا و سه کشور اروپایی صداقت پیشه کنند آنها همان تروریست های جهان و حامیان کفر و ظلم و تروریست هستند و آن‌ها تروریست های فرودگاه بغدادند.

وی تصریح کرد: یادآوری مقام‌ معظم رهبری به اینکه روز در هم کوبیدن بزرگترین پایگاه آمریکا در منطقه و نابودی ادعای ابهت پوشالی آنان در لحظاتی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایام الله است و قیامت عجیب حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی و همرزمانش در ایران و عراق و کشورهای دیگر جهان بیعت دوباره و رفراندوم جمهوری اسلامی بود و آغاز افول صهیونیست‌ها و استکبار جهانی در رأس رژیم سفاک آمریکا است.

وی اذعان داشت: سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه آب بر آتش شایعات منافقین مزدور داخلی و تخریب دیوار پوشالی سفاکان استکبار جهانی که پشت آن خود را مخفی کرده‌اند و نقشه راه مقاومت و آزادی خواهان و فصل‌الخطاب برای مسلمانان بود.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب دونالد ترامپ را دلقکی معرفی کرد که تنها به حمایت از مردم ایران تظاهر می‌کند، گفت: هزاران بار باید جان را فدای چنیین رهبری با شجاعت کرد.

وی اذعان داشت:‌ سخنان مقام معظم رهبری در جمعه سیلی دیگری بر صورت تمام جانیان و تروریست‌ها و مزدوران در رأس آمریکای جنایتکار بود.

وی افزود: در ناملایمات مختلف این سال‌ها امام خامنه‌ای با فرمایشات گوهربار خود کشتی انقلاب را در طلاتم‌ها آرام و از هر نوع گزند محافظت فرموده‌اند.

وی تصریح کرد: این بار هم به مزدوران ضعیف‌النفس و منافقین یادآوری کرد که دلخوش به آمریکا و انگلیس و صهیونیسم نباشید و به آغوش مردم برگردید و استکبار را شجاعانه نصیحت کرد که تا می‌توانید صادق باشید و پایتان را از منطقه قطع کنید که همه ملت ایران و ملت های محور مقاومت از شما بیزارند