اتحاد مسلمانان را در برابر تمام دشمنان شکست‌ ناپذیر می‌کند
1398/11/5
امام جمعه موقت سروآباد:
اتحاد مسلمانان را در برابر تمام دشمنان شکست‌ ناپذیر می‌کند
امام جمعه موقت سروآباد گفت: دشمنان به یقین می دانند تا زمانی که مسلمانان متحد و یکصدا باشند شکست ناپذیر هستند و هیچ قدرت و سلاحی نمی تواند در برابر آنها بایستد لذا دشمنان تمام توان و تلاش خود را برای برهم زدن وحدت مسلمانان بکار بسته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا علی سبحانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مسلمانان را به کسب تقوای الهی و پیروی از فرامین و دستورات الهی سفارش و اظهار کرد: سعادت دنیوی و اخروی فقط برای کسانی است که در راه راست و حق قدم بردارند و دستورات الهی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهند

وی با تاکید براینکه دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان بکار بسته‌اند، اذعان کرد: تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان علیه مسلمانان در راستای برهم زدن اتحاد و وحدت در جوامع اسلامی است.

وی افزود: دشمنان به یقین می دانند تا زمانی که مسلمانان متحد و یکصدا باشند شکست ناپذیر هستند و هیچ قدرت و سلاحی نمی تواند در برابر آنها بایستد لذا دشمنان تمام توان و تلاش خود را برای برهم زدن وحدت مسلمانان بکار بست‌اند.

امام جمعه موقت سروآباد یادآور شد: همانطور که همه ما می دانیم کشورهای اسلامی منطقه چندین سال است که گرفتار فتنه و آشوب دشمنان شده اند و افزایش قتل  و کشتار و فتنه و آشوب در این کشورها ریشه از جهان کفر دارد .

وی تاکید کرد: مسلمانان به یقین بدانند دشمنان تا زمانی که دین و ایمان آنها را نگیرند به توطئه چینی و نقشه های شیطانی علیه آنها ادامه می دهند بنابراین مسلمانان فریب دشمنان را نخورند و احساس نکنند که دشمنان به فکر آرامش و آسایش مسلمانان هستند.

ماموستا سبحانی اضافه کرد: حفظ هوشیاری و اگاهی از نقشه های دشمنان مهمترین نیاز و ضرورت امروز جامعه اسلامی است و مسلمانان بایستی در برابر دشمنان متحد و یکپارچه باشند و به یقین بدانند که وعده خداوند متعال در قرآن کریم که پیروزی نهایی را از آن مسلمانان بیان کرده است، تحقق خواهد یافت.