مسابقات علمی ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار می‌شود
1398/11/5
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
مسابقات علمی ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار می‌شود
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: مسابقات علمی ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، آقای ایوب احمدپور اظهار کرد: مسابقات علمی ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در کردستان برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: شناسایی و پرورش استعدادهای برتر طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت و تشویق و ترغیب طلاب به مطالعه و تحقیق در دوران تحصیل و ایجاد فرصت‌های مناسب برای اعتلای علمی آنان از اهداف برگزاری این مسابقات است.
به گفته وی، تقویت روحیه و بنیه علمی طلاب مستعد و توانمند و ترویج فرهنگ و اخلاق علمی و عملی در مدارس علوم دینی اهل سنت و ایجاد انگیزه و فضای رقابت سالم و هیجان یادگیری مطالب از دیگر اهداف برگزاری مسابقات علمی طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت است.
وی به شرایط لازم برای شرکت در مسابقه اشاره کرد و افزود: طلابی که در پایه پنجم و پایه های بالاتر مشغول به تحصیل هستند فقط می توانند در این آزمون شرکت کنند البته به شرط فعال بودن طلبه و کامل بودن اطلاعات فردی و آموزشی آنان در سامانه نام.
 وی خاطرنشان کرد: آزمون به صورت تستی در روز یکشنبه 20 بهمن ماه جاری در دفتر مرکزی برگزار می گردد و هدایای مادی به نفرات اول تا پنجم اهدا می‌شود.

انتهای پیام/