مردم هموطنان سیلزده را تنها نگذارند
1398/11/5
امام جمعه سقز
مردم هموطنان سیلزده را تنها نگذارند
با بیان اینکه در دین مبین اسلام یکی از کارهای خوب که باید یک فرد مسلمان انجام دهد کمک به همنوع و دستگیری از نیازمندان است، گفت:بر همه مسلمانان واجب است تا جایی که می‌توانند در جهت کمک به هموطنان سیل‌زده کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های جمعه این شهر با حمد و ستایش پروردگار یکتا، به رزق و روزی حلال اشاره و اظهار کرد: انسان مسلمان باید طبق فرموده‌های قرآن در جهت کسب روزی حلال تلاش کند و آنچه که به دست می‌آورد را وارد زندگی خود کند و از حسادت به دیگران نیز پرهیز نماید
وی خاطرنشان کرد:‌ در دین مبین اسلام یکی از کارهای خوب که باید یک فرد مسلمان انجام دهد کمک به همنوع و دستگیری از نیازمندان است.
امام جمعه سقز با اشاره به اتفاق سیل اخیر در کشور ادامه داد: بر همه مسلمانان واجب است تا جایی که می‌توانند در جهت کمک به هموطنان سیل‌زده کمک کنند.
وی در ادامه به نعمت‌های بی‌شمار خداوند به انسانها اشاره کرد و گفت: انسان باید همواره قدردان این همه نعمت رنگارنگ که خداوند عطا فرموده است باشد چون اگر شکرگزار نعمت‌های خداوند نباشیم به معنی دشمنی با پروردگار است.
ماموستا حسینی افزود: چون شیطان با نعمت‌های پروردگار حسودی و ناشکری کرد، خداوند هم او را از نعمت‌هایش محروم کرد