خون شهید سلیمانی بر زمین نخواهد ماند
1398/10/22
یادداشتی به قلم امام جمعه اهل سنت بیجار
خون شهید سلیمانی بر زمین نخواهد ماند
دشمن منتظر انتقام‌های سخت باشند/ پوزه ترامپ و همدستانش را بر خاک خواهیم مالید


خون شهید سلیمانی عزیز و همرزمانش بر زمین نخواهد ماند دشمن بداند انتقامی سخت خواهیم ستاند و پوزه ترامپ و همدستانش را بر خاک خواهیم مالید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شافعی نیوز، شهادت سردار دل‌ها ذوالفقار مقام معظم رهبری لرزه بر جان استکبار جهانی با محوریت آمریکای جنایتکار انداخته است ؛ بین همه مردم ایران اسلامی و محور مقاومت وحدت و یکپارچگی و یکدلی ایجاد کرده است؛ شهادت سردار سلیمانی و‌ ابوالمهدی المهندس و همرزمانشان  چشم همه آزادی خواهان مسلمان جهان را اشکبار نمود ؛ همه و همه یک صدا به آرمان های این عزیزان و اهداف آنان لبیک می گوئیم و هر کودک و نوجوان و جوان و پیر و مرد و زن و دانشجو و دانش آموز و دبیر و پزشک و بازاری و طلبه و تک تک اقشار جامعه این روزها اعلام می دارند که سرباز رهبریم و هر کدام قاسم سلیمانی دیگر ؛ ای رهبر عزیزمان و ای سردار و مقتدای جهان اسلام اگر امروز سلیمانی رفت هر کدام از ما سرباز جان برکف تواییم ؛ آمریکا و صهیونیسم و سعودی های خودفروش و خودباخته بدانند ما سرزمین قدسمان آرزوست و به فرمان رهبری بزودی نماز جماعت را به امامت این سید بزرگوار در آنجا اقامه خواهیم نمود و آثاری از رژیم منحوس اسرائیل و آمریکای گمراه و سراسر شر نخواهد بود ؛ وعده خداست که زمین به صالحان می رسد.
امروز مردم پا به رکاب رهبری و خداجوی بیجار اعلام انزجار خود را از جنایت تروریستی آمریکای منحوس اعلام داشتند و با آرمان های انقلاب و رهبری و شهداء تجدید میثاق کردند ؛ حضوری بی سابقه داشتند و همه مردم با چشمان اشکبار و مشت های گره کرده مرگ بر آمریکا را سر می دادند.
خون شهید سلیمانی عزیز و همرزمانش بر زمین نخواهد ماند دشمن بداند انتقامی سخت خواهیم ستاند و پوزه ترامپ و همدستانش را بر خاک خواهیم مالید.
مردم شهید پرور و مسلمان کردستان با بیعت دوباره با امام و رهبری اعلام کردند که هر کدام قاسم سلیمانی دیگرند.
سنی های سوریه و عراق و کردهای اقلیم کردستان عراق و مردم محور مقاومت همه باید با چشمان اشکبار  انزجار خود را از آمریکای شرور اعلام کنند.
اگر ابهت سردار رشید اسلام شهید سلیمانی نبود و فرمان رهبری عزیز کردستان عراق زیر چکمه های داعش پلید بود.
به قول یکی از کردهای عراق : زندگی شرافشمندانه مردم کورد عراق مدیون قاسم سلیمانی است.
آمریکای ملعون بعد از نابودی داعش توسط سردار سلیمانی سرباز اسلام و قرآن و ایجاد عظمت نظام جمهوری اسلامی بار دیگر در جهان کینه سردار دلهای مسلمانان را بیشتر در خود پرورانده بود و این بود که با تمام امکانات مدتها برای شهید کردنش تلاش کرد ؛ سردار به آرزویش رسید اما استکبار و ترامپ ملعون بدانند نابودیشان را بزودی جشن خواهیم گرفت ان شاء الله