دستگیری روح‌الله زم قدرت اطلاعاتی ملت ایران را به دشمنان نشان داد
1398/7/28
امام جمعه دهگلان:
دستگیری روح‌الله زم قدرت اطلاعاتی ملت ایران را به دشمنان نشان داد
امام جمعه دهگلان گفت: کسانی که در صدد اختلاف و تفرقه در کشور ایران اسلامی هستند باید بدانند که تمام حرکات آنان زیر رصد ایران اسلامی است و روزی باید جوابگوی خیانت خود به ملت ایران باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیدعارف عنایتی در مسجد جامع این شهر ضمن تسلیت رحلت ماموستا سید محمد سعید حسینی امام جمعه موقت سنندج از حضور مردم و مسئولین در مراسم تشییع جنازه این عالم ربانی  تقدیر کرد.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته استاندارد و هفته تربیت بدنی بیان داشت: نظارت کیفی بر محصولات باعث رونق تولید می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم مسئولان استاندارد نظارت و کنترل کیفی بر محصولات و مواد غذایی را بیشتر نمایند.

وی به هفته تربیت بدنی و اهمیت موضوع سلامتی جسمانی هم گریزی زد و گفت: ورزش و سلامت دو مقوله جدا نشدنی هستند که در حقیقت موجب سلامتی جسم و روان انسان است.

امام جمعه دهگلان ضمن تقدیر و تشکر از اطلاعات سپاه در دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمد نیوز گفت: کسانی که در صدد اختلاف و تفرقه در کشور ایران اسلامی هستند باید بدانند که تمام حرکات آنان زیر رصد ایران اسلامی است و روزی باید جوابگوی خیانت خود به ملت ایران باشند.

ماموستا عنایتی در ادامه با بیان اینکه دین مقدس اسلام دین صلح و آشتی است اظهار داشت: متاسفانه  امروز بعضی از حکام به اسم اسلام و قرآن دست به قتل و کشتار مردم بی دفاع می‌زنند.

وی ضمن محکوم نمودن حملات اخیر ترکیه به مناطق کردنشین سوریه: متاسفانه دولت ترکیه عملیاتی به اسم اسلام و فتح بر ملت مظلوم کردنشین سوریه راه انداخته و باعث قتل و آواره شدن هزاران نفر شده است کجای اسلام و کدام عالم دینی این حرکات ضد اسلامی را تایید می‌کنند که در تمام مساجد ترکیه ائمه جمعه و جماعات با خواندن سوره فتح فتوی قتل و کشتار  مردم مظلوم کردنشین سوریه را صادر کرده‌اند.

ماموستاعنایتی ضمن تشکر از استقرار ارتش سوریه در مناطق کرد نشین از مسئولین کشوری و لشکری جمهوری اسلامی بابت محکوم کردن جنایات کشور ترکیه تشکر کرد.