با تمام قوا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان پشتیبانی خواهیم نمود
1398/7/17
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی:
با تمام قوا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان پشتیبانی خواهیم نمود
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان گفت: تحولاتی که پیشرو است نیازمند حرکت و مدیریت جهادیست که بحمد الله مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان این قابلیت را دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی کشور در مراسم تودیع رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام سوگواری اهل بیت عصمت و طهارت ابراز داشت: خدا را شاکرم که توفیق شد تا بار دیگر در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان که به مثابه خانه بنده می باشد حضور یافتم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در نگاه اهل بیت دو خط قرمز برای مراوده با مردم وجود دارد؛ آنها دین و عقل می باشند. زیرا کسی که دین ندارد از شر وی ایمن نخواهیم بود و کسی که عقل ندارد حیات ندارد.
وی ادامه داد: ما همه داشته های خود را باید با مقیاس دین و عقل بسنجیم تا عیارمان بالا برود.
وی افزود: بنده ده سال از بهترین سالهای زندگی ام را در این مجموعه ارزشمند حضور داشته ام. امروز نیز خوشحالم که عالمی فرزانه به مثل حجت الاسلام و المسلمین محامی در این استان به سمت نمایندگی مقام معظم رهبری منصوب گردیده اند.
وی افزود: رهبری به بنده توصیه های فراوانی برای رشد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان فرموده اند و بنده نیز تمام تلاشم را در این جهت می گذارم زیرا این مجموعه بسیار خوش آوازه و کارآمد، مستقل و سرآمد است.
حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان خاطر نشان کرد: بنا داریم با هم افزایی میان دبیرخانه و نهاد سرعت رشد این مجموعه را بالا ببریم.
وی بیان داشت: دبیرخانه پشتیبان نهاد است و نیت هم افزایی برای ارتقای کیفیت کارها را دارد.
لطفیان عنوان داشت: خوشحالیم که فصل جدیدی شروع شده است و تحولاتی که در مجموعه کشوری دبیرخانه و مجموعه استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده است ما را در مسیر تراز انقلاب اسلامی سرعت می بخشد.
وی افزود: تحولاتی که پیشرو است نیازمند حرکت و مدیریت جهادیست که بحمد الله مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان این قابلیت را دارد.
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان خاطرنشان کرد: ما با تمام تمام قوا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان پشتیبانی خواهیم نمود.
وی افزود: ضریب خدمت رسانی به جامعه هدف در استان پایین است و توقع می رود که این ضریب با مدیریت جدید ارتقا پیدا کند؛ زیرا استان ظرفیت های کم نظیری برای خدمت و تاثیر گذاری در سطوح مختلف حتی در عرصه های ملی دارد.
وی خاطر نشان کرد: روند فعالیت‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در ماه‌های اخیر مطلوب و خوب بوده است؛ امیدواریم حضور تیم جدید مدیریت در این نهاد موفق باشند زیرا افرادی توانمند در این تیم وجود دارد و در کنار حضور پر ثمره همکاران قبلی نهال امید برای ارتقای مجموعه بسیار بالاست.