قلب سالم از کینه دور است/ خلف وعده از نشانه‌های قلب مریض است
1398/6/24
امام جمعه موقت سنندج:
قلب سالم از کینه دور است/ خلف وعده از نشانه‌های قلب مریض است
امام جمعه سنندج با بیان اینکه قلب سالم از کینه و حسادت دور و عزت دنیایی دارد، گفت: خلف وعده نسبت به مردم از نشانه‌های قلب مریض است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا سیداحسن حسینی در جلسه شورای اسلامی شهر سنندج با اعضای شورای افتا و روحانیت استان که در سالن جلسات شورای شهر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آنچه در قرآن و سنت بیان شده، انسان‌ها دارای دو نوع قلب شامل قلب مریض و یا سالم هستند.

وی خاطرنشان کرد: قلب سالم از کینه و حسادت بدور است و عزت دنیایی دارد و کسی که دارای قلب سالم باشد، در روز قیامت در حضور خدا و پیامبر سربلند است.

وی با بیان اینکه یکی از آثار و نشانه‌های قلب مریض خلف وعده نسبت به مردم و جامعه است، عنوان کرد: اگر خداوند از ما راضی باشد آرامش و عزت و احترام نصیب ما خواهد شد.

امام جمعه موقت سنندج اضافه کرد: بی‌اهمیتی به کار و امورات مردم از دیگر نشانه‌های قلب مریض است، کسانی که برای پیشبرد اهدافشان از مردم به عنوان نردبان ترقی استفاده می‌کنند قلبی مریض دارند.

ماموستا حسینی اضافه کرد: همه کسانی که وظیفه خدمت‌گذاری به مردم را دارند، باید از این فرصت طلایی که خداوند در اختیارشان قرار داده است به بهترین شکل ممکن بهره و رفع مشکلات جامعه و خدمت صادقانه به جامعه را اولویت قرار دهند.

وی اضافه کرد: باید کاری کنیم که مردم جدا از اینکه از ما و عملکردمان راضی باشند از ما گله‌مند نیز نباشند.

انتهای پیام/