قراردادن سپاه در لیست تروریست اقدام نابخردانه دیگری از سوی آمریکا است/ این اقدام هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه ندارد
1398/1/25
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج:
قراردادن سپاه در لیست تروریست اقدام نابخردانه دیگری از سوی آمریکا است/ این اقدام هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه ندارد
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج گفت: این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران ندارد و اقتدار و توانمندی سپاه را عرصه داخلی و خارجی بیشتر و بیشتر خواهد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا اقبال بهمنی اظهار کرد: تمام روحانیون و علمای اهل سنت کردستان این اقدام نامعقول رئیس جمهور آمریکا که سپاه ایران را به عنوان تروریست معرفی کرده محکوم می‌کنند.
وی ضمن محکوم کردن این عمل نامعقولانه ترامپ گفت: اینکه این انسان دیوانه نام سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده نشان از عجز و زبونی آنان در برابر اقتدار ملت ایران و همچنین این نهاد ارزشی و انقلابی است.
وی با بیان اینکه سپاه برگرفته از ملت ایران و حافظ نظام مقدس اسلامی است، خاطرنشان کرد: خدمات سپاه در طول  چهاردهه از عمر انقلاب اسلامی قابل تقدیر است.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج افزود: این اقدامات نابخردانه دشمنان نظام هیچ تاثیری در کم کردن محبوبیت این نیروی مخلص و انقلابی نخواهد داشت و قطعا پاسخ محکمی را به آنها خواهیم داد.
وی اذعان داشت: این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران ندارد و اقتدار و توانمندی سپاه را عرصه داخلی و خارجی بیشتر و بیشتر خواهد کرد.
وی اضافه کرد: سپاه پاسداران حافظ دستاوردهای انقلاب است و این چیزی نیست که دشمنان آن را بربتابند از این رو با اینگونه رفتارهای سخیف و دور از عقل می‌خواهند خود را آرام کنند.
وی تصریح کرد: دشمنی‌های دشمنان با ملت ایران به ویژه سپاه پاسداران به دلیل تاثیرگذاری این نیروهای رشید در خارج و داخل از منطقه است که آنها را به خشم آورده است‌.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج افزود: سپاه یک ارگان و لشکر مردمی است و ثابت کرده در هر زمانی که نیاز است در کنار مردم در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب مایه گذاشته است.
 ماموستا بهمنی سپاه یک حزب نیست بلکه یک نهاد مردمی و از بطن مردم است،‌اظهار کرد: سپاه به عنوان نیروی نظامی کشور شناخته می‌شود که مردم ایران به آن تکیه دارند.