1398/1/25
حمایت تمام قد کردستانی‌ها از سپاه
امروز در حرکتی خودجوش نمازگزاران و مردم شهید پرور شهرهای مختلف کردستان به میدان آمدن و ضمن محکوم کردن آمریکا در تروریست خواندن سپاه حمایت قاطع خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.

 اینجا کردستان است سرزمین مجاهدت‌های خاموش و ایثارگری‌های بزرگ ....مردم  به میدان آمدند تا به دشمنان اسلامی ایران نشان دهند که سپاه تنها یک نیروی نظامی صرف نیست و رگ حیاتی است که برگرفته از مردم و برای مردم است.

 در شهرهای کردستان حماسه‌های بزرگی خلق شد که تارک تاریخ همیشه ماندگار خواهد ماند، صحنه‌هایی که با حضور مرد و زن و پیر و جوان از همه اقشار مردم خلق شد و نشان دادن همه ملت ایران سپاهی و در مقابل زیادخواهی‌های استکبار ایستاده‌اند.

 همه آمده بودند و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «حمایت از سپاه، حمایت از نظام است»،«مرگ بر آل‌سعود خائن»، «مرگ بر انگلیس»،«ما آمریکا را زیرپا می‌گذاریم»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواندکه جوابم دهد» و «برادر سپاهی حمایتت می‌کنیم»، « نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا» حمایت از سپاه و انزجار از آمریکای جنایتکار و تروریست را فریاد زدند.

فریادی که نشان از عمق بصیریت و بیداری یک ملت و زبونی دشمنان آن است، فریادی که بار دیگر ثابت کرد مردم دیار شهید پرور کردستان همچنان پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند.