انقلاب اسلامی موج بیداری اسلامی را در جهان به راه انداخت
1397/11/21
امام جمعه سنندج:
انقلاب اسلامی موج بیداری اسلامی را در جهان به راه انداخت
امام جمعه سنندج گفت: انقلاب اسلامی موج بیداری اسلامی را در جهان به راه انداخته است.


به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همه مسلمانان و ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اظهار کرد: حضور اقشار جامعه در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده‌ای به تمامی یاوه گویی‌ها و یاوه‌سرایی‌های آمریکا است.
وی در ادامه به نقش نیروهای نظامی و انتظامی و همراهی آنان با مردم انقلابی در راستای پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: روز نوزدهم بهمن ماه روز نیرو هوایی را به تمام نیروهای مسلح و ملت ایران تبریک و از خداوند اقتدار و عظمت همیشگی انقلاب را آرزومندیم.
وی با بیان اینکه نیروهای مسلح همواره نقش تعیین کننده‌ای در دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن داشته‌اند، گفت: امروز نیز نیروهای نظامی و انتظامی با جانفشانی خویش از جان و مال مردم دفاع کرده با تمام توان حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت حراست از انقلاب و ارزش‌های آن گفت: راه عزتمند امام خمینی(ره) و ارزش‌های انقلاب پس از چهل سال روز به روز در حال گسترش است و این امر نشان دهنده حقانیت این مسیر است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نعمتی بزرگ از طرف خداوند متعال به مردم ایران بود، گفت: باید همه ایرانیان نسبت به حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب همواره احساس مسوولیت نمایند.
ماموستا خدایی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نه تنها مایه عزت و اقتدار ایرانیان شده است بلکه موجب دلگرمی مسلمین در نقاط مختلف دنیا شده است.
وی با تاکید براینکه دشمنان نمی‌توانند جلوی موج بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران را بگیرند، گفت: عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی از برکت انقلاب است.
ماموستا خدایی از اقشار مختلف مردم خواست که با حضور دشمن‌شکن خویش در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دشمنان را مأیوس کرده و اتحاد و انسجام امت اسلامی را به رخ جهانیان بکشانند.
وی در ادامه قرآن مایه آرامش روح و هموار کننده سلامت فردی و اجتماعی دانست و افزود: قرآن باید همواره مورد توجه باشد و به عنوان برنامه روزانه زندگی از این کتاب آسمانی بهره بگیریم.
وی اضافه کرد: قرآن نعمتی بی‌بدیل و بی‌نظیر و سفره رحمت از سوی خداوند برای مسلمانان است و به همه ایمانداران که عمل صالح انجام می‌دهند مژده أجر و پاداش بزرگ در قیامت را می‌دهد.
وی دلیل برتری دین اسلام نسبت به سایر ادیان را قرآن دانست و اذعان کرد: قرآن معجره آسمانی پیامبر(ص) است و تا زمانی که مسلمانان خالصانه از دستورات قرآن تبعیت کنند خداوند همواره آنان را به سمت سعادت و خوشبختی در دنیا و قیامت هدایت می‌کند.
انتهای پیام/