شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اعلام حمایت از انقلاب است
1397/11/21
عضو کمیسیون‌های کشاورزی و اصل نود مجلس
شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اعلام حمایت از انقلاب است
عضو کمیسیون‌های کشاورزی و اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: مصداق بارز حمایت از انقلاب شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن است که تمامی اقشار مردم باید در آن روز حضور داشته باشند و به دشمنان بگوییم که ما همچنان از انقلاب و کشور صیانت می‌کنیم.به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، علی‌محمد مرادی در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه در مسجدالنبی قروه با اشاره به اقدام امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی که با پشتوانه ملت به ثمر رسید، اظهار کرد: این انقلاب بزرگی در جهان بود و اگرچه امروز مشکلاتی در کشور داریم اما از صدر اسلام تاکنون چنین انقلابی در جهان رخ نداده است.
وی تصریح کرد: مزایا و ویژگی‌های برتری این انقلاب جدای از ملت ایران، نصیب سایر کشورهای مظلوم هم شده است.
مرادی با بیان اینکه اگر از این انقلاب دفاع نکنیم در قیامت مورد مواخذه قرار می‌گیریم چرا که این انقلاب، انقلابی الهی است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با ویژگی‌های برتری که دارد متاسفانه عده‌ای در داخل هم کارشکنی می‌کنند لذا باید همه برای دفاع از این انقلاب دست به دست هم دهیم تا این افراد و دشمنان سرخورده شوند.
وی بیان داشت: مصداق بارز حمایت از انقلاب شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن است که تمامی اقشار مردم باید در آن روز حضور داشته باشند و به دشمنان بگوییم که ما همچنان از انقلاب و کشور صیانت می‌کنیم.
مرادی با بیان اینکه ملت ایران با همبستگی طاغوت بیرونی را از کشور بیرون راندند، گفت: اما عده‌ای هستند که طاغوت درونی آنها زمینه‌ساز مشکلاتی است که باید به خود بیایند، چرا که با وجود داشتن طاغوت درونی نمی‌توانند به مردم خدمت کنند و از انقلاب صیانت نمایند.
وی در ادامه اضافه کرد: تسلط بر نفس یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر تمام دشمنان علیه ما بسیج شوند هیچ کاری نمی‌توانند بکنند اما اگر منفعت‌طلبی بیشتر باشد،
وی با بیان اینکه مبارزه با نفس جهاد اکبر است، خاطرنشان کرد:باید همه تلاش کنند تا اول خود را بسازند تا همانند مبارزه با ابرقدرت‌هایی که در قالب رژیم بعث عراق جنگی هشت ساله را بر ما تحمیل کردند باز هم به پیروزی برسیم.
مرادی اضافه کرد: عده‌ای که در مقابل دشمن در جنگ تحمیلی که جهاد اکبر محسوب می‌شود، شرکت نکردند و به نوعی به آن اعتقاد ندارند و امروز به صورت‌های مختلف سوءاستفاده و به کشور خیانت می‌کنند.
وی همچنین گفت: جاه‌طلبی و منفعت‌طلبی این عده ناشی از عدم تسلط آنان بر نفس خود است چرا که از نفس اماره به عنوان اسب سرکش تعبیر می‌شود که اگر سوارکار ماهری نباشیم به زمین می‌افتیم.
عضو کمیسیون‌های کشاورزی و اصل نود مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انقلاب اسلامی از چنان قدرت عظیمی برخوردار است که هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند آن را شکست دهد مشروط بر اینکه دست برخی مسوولان مسؤولیت‌ناپذیر از کشور را کوتاه کرد.
وی گفت: لذا باید این افراد را یا اصلاح کرد و یا اینکه دست آنها را کوتاه کرد تا کشور و انقلابمان از گزند آسیب دشمنان در امان بماند.
مرادی همچنین گفت: امریکا به عنوان استکبار جهانی تنها به منفعت و آغل خود توجه دارد و دوستدار و دلسوز هیچ کشوری در جهان نیست و همه باید این را درک کنند تا از انقلاب حفاظت کنیم.
وی یادآوری کرد: اکثر قدرت‌هایی که نابود شده‌اند به دلیل ظلم و جور بوده است که فرعون و فرعونیان مصداق بارز این سخن است و قطعا امریکا و سایر قدرت‌های ظالم هم روزی سرنگون خواهند شد.
این نماینده مجلس افزود: صدام هم روزی ادعای برتری و ابرقدرتی داشت اما به دلیل ظلم‌هایی که به ملت خود و سایر کشورهای همسایه داشت، به چنین سرنوشتی مبتلا شد.
انتهای پیام/