دشمنان از صنعت دفاعی ایران در هراس هستند/ پیروزی انقلاب اسلامی دنیا را تکان داد
1397/11/21
امام جمعه موقت کامیاران:
دشمنان از صنعت دفاعی ایران در هراس هستند/ پیروزی انقلاب اسلامی دنیا را تکان داد
امام جمعه موقت کامیاران گفت: دشمنان ایران از صنعت دفاعی ملت ما در هراس هستند.به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، ماموستا ملا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی دنیا را تکان داد، سالروز پیروزی انقلاب از آن روزهایی است که خداوند در قرآن می‌فرماید روزهایی که روز خدا هستند را یادآوری کنید.
وی گفت: تاریخ به ما نشان داده که در زمان‌های گذشته انسان‌های فقیر که در زیر ظلم و ستم بودند پروردگار آنها را هدایت و رستگار کرد که یکی از آنها نجات حضرت موسی(ع) ازدست فرعونیان و نجات حضرت نوح (ع) از دست طایفه خود بود.
امام جمعه موقت کامیاران اضافه کرد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم یکی از آن روزهایی است که مردم در زیر ظلم و ستم طاغوت نجات پیدا کردند.
ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: مردم ما بواسطه پیروزی انقلاب اسلامی حریت و استقلال خود را پیدا کردند و سلطه طاغوت سالاری را به مردم سالاری تبدیل کردند.
وی تصریح کرد: از نظر سیاسی و اقتصادی نیز کشور ما بعد از انقلاب پیشرفت‌های زیادی کرده که نمونه آن در حوزه درمان است در گذشته ما در کشور پزشک نداشتیم و پزشکان از خارج می‌آمدند اما بحمدالله امروز در تمام دانشگاه‌های ما دانشجوی پزشکی داریم.
امام جمعه موقت کامیاران به جنگ تحمیلی دشمنا علیه انقلاب اسلامی هم گریزی زد و گفت: 37 کشور جهان با تمام تجهیزات به میدان آمده بودند تا این انقلاب را از بین ببرند انقلابی که هزاران شهید برای به ثمر نشستن آن تقدیم آب و خاک شده بودند.
ماموستا رستمی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کردند اما مردم با قدرت و ایمانی که داشتند در این جنگ پیروز شدند.
وی با بیان اینکه دشمن بازهم به این جنگ اکتفا نکرد و شدید ترین تحریم‌ها را علیه ایران اسلامی وضع کردند، اضافه کرد: اما خدای متعال دست این ملت را گرفت و برهمه این مشکلات فائق آمدند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: دشمنان ایران امروز از صنعت دفاعی ملت ما هراس دارند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ما در سایه این انقلاب یک وجب از خاک کشور خود را به دشمن واگذار نکردند در طول هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن تا پای جان ایستادگی کردند.
 وی به نقش کردستان در پیروزی انقلاب و حراست از این نظام الهی اشاره کرد و گفت: کردستان مرکز علم و معرفت و خدا پرستی است و مردم این خطبه با جان فشانی خود در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حتی قبل از آن در برابر دشمنان ایستادگی و امنیت را به منطقه بازگرداندند.
امام جمعه موقت کامیاران اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی به چهل سالگی خود رسید و این به این معنی است که تکامل یافته و پخته تر شده است این در حالی است که دشمنان تمام توان خود را به کار بسته بودند تا انقلاب ایران به چهل سالگی نرسد.
ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: به کوری چشم دشمنان و به همت مسئولین همه توطئه‌های دشمنان خنثی و امروز انقلاب ایران در اوج اقتدار و شکوفایی خود به سر می برد.
وی به برخی مشکلات اقتصادی در کشور هم گریزی زد و افزود: متاسفانه فشارهای اقتصادی دشمنان از یک سو و برخی خود تحریم‌ها از سوی دیگر قدرت خرید مردم را کم کرده است که امیدواریم مسئولین با تلاش و کوشش زمینه رفع این مشکلات را فراهم سازند.
ماموستا رستمی اظهار داشت: استان کردستان در بخش صنعت سهم چندانی ندارد و از نظر نرخ بیکاری هم با آمار بالای بیکار مواجه هستیم برای رفع این مشکلات نیاز به برنامه‌ریزی‌های جدی از سوی مسوولان داریم.
امام جمعه موقت کامیاران اظهار کرد: مدیران و مسئولین آنچه که در توان دارند برای این ملت انجام دهند زیرا خدمت به مردم پاداش مضاعف دارد.
ایشان همچنین با اشاره به ایام سوگواری حضرت فاطمه (س) اضافه کرد: حضرت فاطمه (س) و حضرت علی(ع) شبها نان نمی‌خوردند تا اینکه دست فقرا را بگیرند و آنها مشمول این آیه می‌شوند که خدای متعال فرمود «و یطعمون الطعام علی حبه مسکینا و یتیما و اسیرا».
 وی خاطرنشان کرد: پیامبر(ص) برای تمام عالمیان رحمت و دین اسلام دین شرفژ، عزت و دفاع کننده فقرا و مستضعفین است.
انتهای پیام/