دشمن می‌داند تمامی نقشه‌های آنان با یک سخنرانی رهبری خنثی می‌شود
1396/12/19
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز:
دشمن می‌داند تمامی نقشه‌های آنان با یک سخنرانی رهبری خنثی می‌شود
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: دشمن به خوبی می‌داند که تمامی برنامه‌ها و توطئه‌های آنان با یک سخنرانی رهبری خنثی می‌شود لذا تلاش می‌کند مردم را از حاکمیت جدا سازد.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: دشمن به خوبی می‌داند که تمامی برنامه‌ها و توطئه‌های آنان با یک سخنرانی رهبری خنثی می‌شود لذا تلاش می‌کند مردم را از حاکمیت جدا سازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین به نقل از خبرگزاری فارس از سقز، ماموستا عابد نقیبی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت یادواره شهدای دانش‌آموز که در سالن اجتماعات کانون شهید بهشتی سقز برگزار شد، امنیت ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهیدان دانست و بر ادامه راه این عزیزان تاکید کرد.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز افزود: شهیدان نزد خداوند روزی دارند و همین نشان از جایگاه شهید و شهادت نزد پروردگار عالم است.
وی ادامه داد: استان کردستان یکی از استان‌های شهیدپرور در نظام مقدس اسلامی است و تقدیم 4500 شهید گرانقدر از این استان و 608 شهید از این شهرستان گواهی بر این مدعی است.
نقیبی گفت: شهدای انقلاب اسلامی پیرو راستین امام راحل و مقام معظم رهبری بوده و هستند و تا ایران اسلامی دارای چنین تفکری است از سوی هیچ دشمنی هرگز لطمه نخواهد دید.
وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی دارای رهبری مقتدر، توانا و هوشیار همچون آیت‌الله خامنه‌ای است، همواره مقندرانه در جهان و در برابر تمام توطئه‌های دشمنان خواهد ایستاد.
نقیبی افزود: امام خامنه‌ای پاک‌ترین و محبوب‌ترین و برحق‌ترین رهبر در جهان است که با درایت ایشان تمام دشمنان همواره در استرس  به سر می‌برند چون می‌دانند با یک سخنرانی معظم‌له تمام نقشه‌های آنان علیه کشورمان خنثی می‌شود.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی سقز افزود: امام خامنه‌ای همواره مسلمانان را به اخوت و برادری دعوت فرموده‌اند و همیشه بر این نکته تاکید دارند که ما نه سنی آمریکایی و نه شیعه انگلیسی را قبول نداریم و تمام آنان نوکران حلقه به گوش دشمنان ملت ایران اسلامی هستند.
وی گفت: اگر ملت ایران ایثارگرانه و مجاهدانه در راه اسلام حرکت نمی‌کردند مطمئنا نظام مقدس اسلامی تاکنون شکست خورده بود و تا روحیه شهادت‌طلبی از سوی ملت ایران وجود داشته باشد این کشور همچنان مقتدرانه در برابر تمام استکبار جهانی ایستادگی خواهد کرد.
نقیبی ادامه داد: 8 سال دفاع مقدس مردم ایران اسلامی را در برابر دشمنان آبدیده کرده است و با درایت رهبری آگاه و همراهی مردم ایران اسلامی این کشور هر گز لطمه نخواهد دید.
وی با تقدیر از برگزارکنندگان یادواره شهدای دانش‌آموز در شهرستان سقز گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و تا روحیه شهادت‌طلبی و اسلام‌خواهی ملت ایران زنده است که روز به روز مستحکم‌تر نیز می‌شود، کشور ما در برابر هیچ دشمنی زانو خم نخواهد کرد و آنان را مجبور به عقب‌نشینی می‌کند.
در ادامه این مراسم که با محوریت یاد و خاطره شهید فریدون رشیدی و کنگره 5400 شهید استان کردستان برگزار شد، چندین برنامه فرهنگی و هنری در وصف شهیدان برگزار و از خانواده چند شهید دانش آموز تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری فارس از سقز