انتظاری جز وحشیگری از داعش نمی رود/پایان داعش در سایه عنایت پروردگار نزدیک است
1399/10/25
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره
انتظاری جز وحشیگری از داعش نمی رود/پایان داعش در سایه عنایت پروردگار نزدیک است
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دیواندره گفت: دواعشی که اسم خود را دولت اسلامی گذاشته اند نه فهم مقاصد و شریعت و نه فهم معنای احکام را دارند و لذا انتظاری جز وحشیگری و قتل عام از آنها نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز،حجت الاسلام مالکی با محکوم کردن اقدام وحشیانه داعش در کشور پاکستان و سایر بلاد اسلامی اظهار کرد: براساس آنچه قرآن می فرماید«قاتِلوا اَئِمَّهَ الکُفر».

وی تصریح کرد: اخیرا دواعش در پاکستان اقدام به قتل عام عده ای از مسلمین کرده اند ما در مقاصد الشریعۀ و مصالح الحکم داریم که کسی باید بفهمد براساس شریعت حرکت کند.

وی افزود: دواعشی که اسم خود را دولت اسلامی گذاشته اند نه فهم مقاصد و شریعت و نه فهم معنای احکام را دارند و لذا انتظاری جز وحشیگری و قتل عام از آنها نیست.

وی خاطرنشان کرد: همه مسلمانان از تسنن و تشیع باید بدانند تا زمانی که اینها بر معنا و مفهوم جهالت خود بر طبل خشونت و کشتار بزنند هیچکس آنها را قبول ندارد و روزی ریشه اینها به دست مسلمین و مجاهدین خشکیده می شود و حق مسلم جوامع اسلامی بر تمام عالم آشکار خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ما به عنوان مسلمان و صاحبان دین و به عنوان صاحبان حیات حرف برای گفتن و حق برای زیستن داریم و این کشت و کشتارها روزی با لطف و عنایت پروردگار جهانیان و رهنمون های رهبری و علمای دین پایان خواهد پذیرفت و پرچم پرافتخار “لا اله الا الله” در سرتاسر جهان به اهتزاز درخواهیم آمد.