مردم بانه در خط مقدم پاسداری از نظام و ارزش های آن هستند
1399/10/17
رئیس شورای افتا بانه:
مردم بانه در خط مقدم پاسداری از نظام و ارزش های آن هستند
رئیس شورای افتا بانه گفت: مردم بانه در پاسداری از نظام و ارزش های آن همواره در خط مقدم بوده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا ملارحیم عباسی در نشست صمیمی جامعه علما و روحانیون بانه با نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار کرد: جامعه روحانیون همواره در مسیر دفاع از انقلاب و ارزش های آن از آغاز تا کنون همواره پای کار است.

وی تصریح کرد: روستاهای شهرستان بانه 100 درصد و شهر بانه 70 درصد به جمهوری اسلامی رای اری دادند و از آن روز تا کنون همواره محکم و استوار پایه ارزش های نظام ایستاده اند.

رئیس شورای افتا بانه خاطرنشان کرد: مردم منطقه بانه خصوصا نوار مرزی ها حتی در شرایط سخت بمباران ها هرگز شهر را خالی نکردند.

وی با بیان اینکه نقش آفرینی مردم بانه در مقابله با دشمنان در جنگ تحمیلی غیرقابل انکار است، عنوان کرد: بانه شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرد و در راه دفاع از نظام آحاد مردم پای کار بوده اند.

وی اظهار کرد: مردم بانه در تمام عرصه های حساس و سرنوشت ساز نظام پای کار بوده و بیشترین مشارکت را در انتخابات ها داشته اند.

وی با بیان اینکه ما نظام را دوست داریم و خواهیم داشت،گفت: مردم این خطه در دفاع از مرزهای کشور هرگز دست از تلاش بر نمی دارند و با وجود تمام مشکلات و هجمه های دشمنان دست از اعتقاد و اعتماد به نظام برنداشته و بر نمی دارند.

وی افزود: بسته شدن مرزها مشکلات اقتصادی جدی را برای مردم شهرستان بانه که یکی از قطب های اقتصادی بود الان وضعیت مردم مساعد نیست.

وی اظهار کرد: بازار بانه از رونق افتاده است و شرایط اقتصادی مردم در روستاهای این شهرستان نیز به لحاظ معیشتی تعریفی ندارد.