اخلاص در عمل بارزترین ویژگی‌ شهید سلیمان بود
1399/10/8
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
اخلاص در عمل بارزترین ویژگی‌ شهید سلیمان بود
سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اخلاص در عمل را از ویژگی‌های بارز شهید سلیمان بیان کرد و گفت: عمده توفیقات سردار شهید قاسم سلیمانی به خاطر همین اخلاص عمل بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، حجت‌الاسلام سعید عسگری در جلسه تودیع و معارفه مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، اظهار کرد: از اعتمادی که به بنده برای انجام خدمت در این عرصه شده تقدیر و امیدوارم بتوانم با الگوگیری از شهدا خدمت‌گذارخوبی باشم.

وی تصریح کرد: برای مدیر سابق که سال‌ها در عرصه مدیریت مرکز تلاش کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور افزود: برنامه‌هایی مختلف در دستور کار قرار گرفته که به صورت مدون خدمت نماینده ولی فقیه عرض کرده‌ام.

حجت‌الاسلام عسگری با بیان اینکه امیدواریم خداوند توفیق حرکت در مسیر شهدا را به ما بدهد، گفت: برای شهید سلیمانی در عرصه خدمت شب و روز فرقی نداشت تا جایکه در طول 24 ساعت چندین راننده را عوض می‌کردند.

وی اضافه کرد: در همین جایگاه این قول را به نماینده ولی فقیه در کردستان و جامعه روحانیت، اساتید و مسئولین می‌دهم در مدتی که مسئولیت به بنده واگذار شده تمام تلاشم را خواهم کرد که رهروری برای شهدا باشیم و از ارزش‌ها دفاع و در خدمت جامعه هدف باشیم.

وی اخلاص در عمل را از ویژگی‌های بارز شهید سلیمان بیان کرد و گفت: عمده توفیقات سردار شهید قاسم سلیمانی به خاطر همین اخلاص عمل بود.

سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اضافه کرد: امیدواریم خداوند تبارک و تعالی به ما این توفیق را بدهد که در راه پروردگار و اهداف جمهوری اسلامی، منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب بتوانیم از سر اخلاص قدم برداریم.

حجت‌الاسلام عسگری تصریح کرد: اگر کسی از سر اخلاص قدم برداشت خداوند تبارک و تعالی بالاترین مصلحت‌ها را نثارش می‌کند.

وی با نقل حدیثی از حضرت زهرا(ع) گفت: حضرت فاطمه علیها السّلام فرمودند: مَنْ أصْعَدَ إلی اللّهِ خالِصَ عِبادَتِهِ، أهْبَطَ اللّهُ عَزَّوَجَلَّ لَهُ أفْضَلَ مَصْلَحَتِهِ؛ هرکس عبادات و کارهای خود را خالصانه برای خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت‌ها و برکات خود را برای او تقدیر می نماید.

وی تصریح کرد: انشالله در این راه بتوانیم ثابت قدم باشیم، خالصانه عمل کنیم.