اجرای سیاست های رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی راه نجات از مشکلات است
1399/10/8
امام جمعه دیواندره:
اجرای سیاست های رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی راه نجات از مشکلات است
امام جمعه دیواندره گفت: متاسفانه منویات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل و احساس مسئولیت و دین به جامعه کم توجهی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا جلال مرادی در نشست ائمه جمعه استان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان، اظهار کرد: از انتصاب بجا و شایسته حجت الاسلام عسگری به عنوان سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور واقعا تقدیر می کنیم.

وی با گرامیداشت نهم دی از این روز به عنوان یوم الله و روز بصیرت ملت ایران نام برد و گفت: سالروز شهادت ذوالفقار رهبر معظم انقلاب اسلامی سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را محضر رهبر، خانواده این شهید و تمام ملت ایران و آزادیخواهان جهان تسلیت عرض می کنم.

امام جمعه دیواندره افزود: جامعه امروز به دلیل تحریم های کمرشکن دشمنان، شیوع کرونا و برخی سوء مدیریت ها به سمت فقر سوق داده شده است.

ماموستا مرادی با بیان اینکه فقر مادی جامعه فقر معنوی و انحطاط فکری را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: متاسفانه منویات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل و احساس مسئولیت و دین به جامعه کم توجهی می شود.

امام جمعه دیواندره اضافه کرد: فقر مالی فقر فرهنگی را در پیش دارد و فقر فرهنگی بزرگترین آسیب را به جامعه می زند.

مرادی گفت: حضرت امام راحل با جذب علما انقلاب را از گردنه های سخت عبور دادند و حضرت آقا همواره روحانیون را سربازان خط مقدم مقابله با هجمه های فکری دشمنان معرفی می کنند توجه به چنین سرمایه هایی و رفع مشکلات آنها ضروری است.