جزیره ای عمل کردن آسیب جدی در حوزه فرهنگ است
1399/9/4
امام جمعه دهگلان:
جزیره ای عمل کردن آسیب جدی در حوزه فرهنگ است
امام جمعه دهگلان گفت: جزیره ای عمل کردن آسیب جدی در حوزه فرهنگ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز، ماموستا عبدالسلام محمدی در دیدار با مسول تبلیغات اسلامی شهرستان دهگلان ضمن تبریک هفته بسیج  پایداری ارزش‌های انقلاب اسلامی را مستلزم ترویج فرهنگ بسیجی درعرصه‌های مختلف دانست و اظهار کرد: حضور بسیج در جامعه به معنای وحدت و مشارکت گسترده عمومی در امور مختلف است.

وی افزود: بسیج بدون توجه به مادیات و با اخلاص و با هدف استمرار و تداوم آرمان های امام (ره) و شهدا، با تلاش شبانه روزی، خدمتگزار مردم و انقلاب تحت اوامر و فرامین رهبر معظم انقلاب است.

وی در ادامه با تاکید بر توجه هرچه بیشتر به اقدامات و برنامه های فرهنگی تاثیرگذار گفت: کارهای فرهنگی بصورت گروهی و پرهیز از موازی کاری و جزیره ای عمل کردن باید مورد توجه نهادهای متولی قرار گیرد.

وی افزود: جزیره ای عمل کردن آسیب جدی در حوزه فرهنگ است دستگاه ها باید با همدلی و برنامه ریزی مناسب از موازی کاری در فعالیت های فرهنگ پرهیز کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت بحث فرهنگی و هجمه های دشمن در حوزه فرهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی لازم است ادارات و نهادهای متولی فرهنگی بصورت گروهی و قرارگاهی کار کنند و از نفوذ و تاثیرات دشمن در این حوزه ممانعت نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مباحث فرهنگی بسیار وسیع و حساس بوده و مستلزم نگاهی نو وکارشناسانه دارد.