تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است
1399/9/2
تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است
امام جمعه سنندج گفت: تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز،ماموستا فایق رستمی در دیدار تعدادی از فرماندهان و بسیجیان با نماینده ولی فقیه در کردستان‌ با اشاره به اینکه تفکر بسیجی ضامن پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف است، اظهار کرد: روحیه ایثار و فداکاری موجب شده بسیجیان در زمان‌های مختلف به صورت موثر در عرصه‌های مورد نیاز نظام و انقلاب وارد شوند و با روحیه بالا کارهای بزرگ را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی امروز بر حاکمیت و بدنه مدیریت کشور استوار شده و با این روحیه و تفکر توانسته‌ایم بیش از کشورهای پیشرفته دنیا در عرصه مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا موفق باشیم.

وی تصریح کرد: بسیجیان در مقابله با کرونا نقش کلیدی و قابل تقدیری داشته اند چرا که این نیروی مقدس در زمان نیاز با تمام وجود و اخلاص کامل پای انقلاب و نظام ایستاده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان با روحیه ایثارگری، فداکاری و شجاعت در طول هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل ۳۷ کشور دنیا ایستادگی کردند و  نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نظام بیافتد، افزود: امروز نیز با همان روحیه به مقابله با کرونا پرداختند که این خود یک جهاد بزرگ است.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: امروز نیز که در صلح و آرامش هستیم کار بسیج هنوز هم تمام نشده و در روزهایی که ویروس کرونا جامعه را در بر گرفته پای کار هستند و در میدان مقابله با این ویروس و خدمت به مردم، کمک به کادر درمانی و کمک‌های مومنانه پیشگام هستند.