126مین شماره ویژه نامه تبیان منتشر شد
1399/5/20
126مین شماره ویژه نامه تبیان منتشر شد
126مین شماره ویژه نامه تبیان با عنوان«کمینگاه خدا» منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز،  126مین شماره ویژه نامه تبیان در قطع رحلی با عنوان«کمینگاه خدا»  به دو موضوع عملیات مرصاد و بازخوانی نقش شهید صیاد شیرزادی و قطعنامه 598 پرداخته است.

چگونگی تصویب قطعنامه 598 و اسناد آن در سازمان ملل، پیام امام خمینی(ره) در خصوص قطعنامه 598، شهید غلامعلی محمد خانی دلاوری از خطه روانسر، شهیدی که هنوز صدای اذانش در گودین شنیده می شود، مروری بر قطعنامه 598 ، بازخوانی نقش شهید صیادشیرازی در «مرصاد» ...از مطالبی است که در این شماره ویژه نامه به آن پرداخته شده.

همچنین در این شماره از ویژه نامه تبیان مصاحبه هایی از نماینده ولی فقیه در کردستان، رئیس دفتر نماینده، ولی فقیه استان کردستان، و یکی از علمای اهل سنت با عناوین «عملیات مرصاد مظهر وحدت ملت ایران بود/عملیات مرصاد نمونه‌ای مشابه جنگ بدر در عصر حاضر بود»، «عملیات فروغ جاویدان لکه ننگی بر پیشانی دشمنان ملت ایران است/عملیات مرصاد تاج افتخاری بر سر ملت ایران است» و «اتحاد رمز پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس بود» آمده است.

لازم به ذکر است که: فایلpdf شماره جدید نشریه تبیان در سایت آوای امین و شافعی نیور به آدرس های اینترنتی http://avaye-amin.ir/  و http://shafeinews.ir/home  جهت بهره برداری و دانلود موجود است.

نشریه علمی، فرهنگی و اجتماعی وابسته به مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به صاحب امتیازی سید محمد حسینی شاهرودی و مدیر مسوولی حسن منتظری، است که بیش از ۲۷ سال سابقه فعالیت دارد و در شمارگان ۱۰۰۰نسخه در استان کردستان و دفاتر استانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور منتشر می‌شود.