اعلام انزجار از اسرائیل از اوجب واجبات است
1399/3/1
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز:
اعلام انزجار از اسرائیل از اوجب واجبات است
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: اعلام انزجار از اسرائیل کودک کش از اوجب واجبات و فرض عین است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شافعی نیوز،  ماموستا نقیبی اظهار کرد: امروز مسلمانان باید بیش از گذشته وحدت داشته باشند و در برابر کفر جهانی خصوصا آمریکا و اسرائیل و همبستگان این جنایتکاران اعلام همبستگی کنند.

وی گفت: اسرائیل بیش از چهار دهه است که با اشتغال سرزمین فلسطین و بیت‌المقدس که نخستین قبله مسلمانان بوده مشغول ظلم و ستم و کودک‌کشی است.

وی تصریح کرد: حضور مسلمانان در آخرین جمعه آخر رمضان که به عنوان روز قدس توسط بنیان‌گذار انقلاب اسلامی نام‌گذاری شده از اوجب واجبات و فرض عین است، چراکه امروز می‌بینیم تمام نقشه‌های شومی که علیه مسلمانان ترسیم می‌شود از طرف یهود است.

وی با بیان اینکه خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم می‌فرماید اینها دست از سر شما برنمی‌دارند، گفت: یعنی یهودیت امروز تمام کشورهای هم پیمانش را علیه مسلمانان یهود کرده است.

وی افزود: کودک‌کشی و ظلم و فشاری که یهود سالیان سال است بر مردم مسلمان و بی‌گناه فلسطین روا داشته بیانگر این است که دشمنی یهود با مسلمانان پایانی ندارد.

وی تصریح کرد: برخی از کشورهای عربی مسلمان را داریم که با این دو کشور جنایتکار اعلام همبستگی و در راستای منافع یهود و استکبار گام بر می‌دارند.

وی افزود: در سال‌های متمادی گروه‌های تروریستی را به اسم اهل سنت ایجاد و به جان مسلمانان می‌اندازد و همین‌ها خیلی از علمای اهل سنت را به شهادت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین راه برای تسلط بر اسرائیل و استکبار وحدت است و به فرموده امام امت اگر هر مسلمان یک سطل آب را به روی اسرائیل بریزد آنها را سیل خواهد برد.

وی اضافه کرد: با توجه به فشار اسرائیل در ماه‌های گذشته امروز بیش از هر زمانی نیاز است که مسلمانان به حمایت از مردم بی‌گناه فلسطین برخیزند و با هر روشی انزجار خود را از اسرائیل اعلام کنند.

وی گفت: همه باید به مقاومت اسلامی و جهادگران اسلامی سلام بگوئیم و سعی کنیم اندیشه سرادر دلها سردار عرصه شرف و جهاد سردار سلیمانی پابرجا بماند و اندیشه مقاومت اسلامی حمایت شود تا دوباره مسلمانان عزت خود را بیابند.

وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در هرجای دنیا ندای مظلومی برخواسته بدون در نظر گرفتن مذهب از آنها حمایت کرده و این نشان دهنده این است که انقلاب ما انقلاب حامی مظلومین جهان است.

وی در ادامه با بیان اینکه قطعا نویدی که رهبری در مورد نابودی اسرائیل دادند تحقق پیدا می‌کند، کفت: فرمایشات رهبری حقیقت مطلق است و براساس آنچه فرمودند به زودی اسرائل از نقشه روزگار محو خواهد شد.