سپاه کردستان ۶۲۰۰ بسته بهداشتی و غذایی بین نیازمندان توزیع می‌کند
1399/1/17
سپاه کردستان ۶۲۰۰ بسته بهداشتی و غذایی بین نیازمندان توزیع می‌کند
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری ۸۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین قشر ضعیف جامعه، از توزیع رایگان ۵ هزار بسته بهداشتی و ۱۲۰۰ بسته معیشتی دیگر در بین نیازمندان استان خبر داد.

 سردار سیدصادق حسینی در جلسه ستاد استانی مبارزه به کرونا که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در مجموع یک هزار و ۳۵ نفر از نهم تا ۱۵ ماه جاری در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بکارگیری شده‌اند، ضمن اینکه از اول شیوع کرونا تاکنون، سپاه در استان اقدامات زیادی در راستای پیشگیری و انقطاع زنجیره ویروس کرونا انجام داده است. 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با یادآوری توزیع ۸۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در میان قشر ضعیف جامعه، از آماده‌کردن ۱۲۰۰ بسته معیشتی از امکانات سپاه و ۵ هزار بسته بهداشتی دیگر خبر داد و گفت: این بسته‌ها تا هفته آینده در بین اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه توزیع خواهد شد.

سردار حسینی با یادآوری اینکه سپاه مسوولیت گندزدایی شهرهای کردستان را به عهده دارد، از استمرار و ادامه گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌ها، معابر و اماکن شهرهای استان خبر داد.

وی اذعان داشت: مجموعه اقداماتی نیز در روستاها به همت حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت و با مشارکت و همکاری مردم انجام می‌شود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تاکید کرد: با توجه به وجود اقشار آسیب‌پذیر در استان، ۱۰ درصد وجه خدمات درمانی از نیازمندان دریافت نشود.

شایان بیان است، سپاه بیت‌المقدس علاوه بر مسوولیت گندزدایی معابر و خیابان‌ها در استان کردستان، کارگاه‌هایی برای تولید ماسک و لباس‌های ایزوله بیمارستانی و تولید آب ژاول برای ضدعفونی راه‌اندازی کرده بسته‌های معیشتی و بهداشتیرا بین نیازمندان توزیع کرده است.

انتهای پیام