مشارکت بالای مردم در انتخابات پشتوانه بزرگی برای نظام است
1398/12/4
امام جمعه کامیاران
مشارکت بالای مردم در انتخابات پشتوانه بزرگی برای نظام است
امام جمعه کامیاران گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات پشتوانه بزرگی برای نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شافعی نیوز، ماموستا توفیق قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) اظهار کرد: امروز از صبح شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات بوده‌ایم.
وی اضافه کرد: دوم اسفند ماه روز تعیین سرنوشت چهار سال آینده  مجلس است روزی که مشارکت ملی موجب یاس و ناامیدی دشمنان شد.
 وی افزود: امروز روز انتخابات است، انتخابات  مجلس شورای اسلامی از دو جهت برای کشور ما اهمیت دارد.
وی خاطرنشان کرد: حضور پر شور مردم پای صندوق‌های رای بارزترین  مظهر حضور مردمی  است و این حضور پشتوانه انقلاب و کشور است.
وی اذعان کرد: کسانیکه با اخبار سروکار دارند می‌دانند که مراکز سیاسی دنیا در گوشه و کنار سر درآورده‌اند و می گویند ما نگران انتخابات ایران هستیم یعنی اگر انتخابات ایران پرشور باشد آنها عزا می‌گیرند.
وی تصریح کرد: به همین خاطر است که نگاه می‌کنند که ببینند آیا مردم ایران  در صحنه حضور دارند یا خیر ؟آیا مردم ایران امنیت را می‌خواهند یا نه؟ و اگر مردم مثل گذشته در صحنه حضور داشته باشند دیگر جرأت نگاه چپ به کشور ما را نخواهند داشت.
 وی اظهار کرد: اگر دشمنان حضور مردم  در صحنه را ضعیف ببینند این نتیجه‌گیری را برای خود می‌کنند که بین مردم و حکومت فاصله و شکاف زیاد است.
وی گفت: دشمنان در چنین شرایطی تمام توان خود را برای دخالت وسلطه بر مردم بکار می‌گیرید و دوباره پنجه خون آلود خود را وارد قلب مردم خواهند کرد.
وی اضافه کرد: انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در این عرصه مهم سیاسی ضمن ایجاد بستر برای مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان مانند سنگری در برابر دشمنان کشور را از آسیب‌ها ایمن خواهد کرد.
وی اذعان کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای محفوظ کننده و نگهدارنده  سرنوشت ملت است و دشمنان بار دیگر مایوس می‌شوند و نمی‌توانند به ساحت ملت عزیز ایران جسارت کند بنا براین حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای سربلندی ایران و تحقیر کننده دشمنان ایران و ایرانی است .
وی با اشاره به محکم کردن محبت در قلب فرزندان گفت: بدانیم که محبت ما در برابر خدا و پیامبر(ص) که دلیل اول برایمان است گفتن اشهد ان لا اله الا الله  است.
وی با بیان اینکه دین محمد المصطفی (ص) کامل کنند تمام ادیان الهی است، اذعان داشت: گذشتگان صالح ما وخلف صادق آنها  همیشه برای ثابت کردن  قلب فرزندان خود کوشیده اند که محبت رسول الله(ص) را در قلب آنها جاگیر کنند.
وی اضافه کرد: بوسیله این دو کلمه  حواس ظاهری و باطنی فرزندان حرکت می‌کند و حرارت شعور و ادراک درون آنها زیاد تر می‌شود و آنها را به سوی نیکی‌ها می‌کشاند و تمام مشکلات آنها را حل می‌کند بدیهی و آشکار است که نقش بشریت  در ساختار اجتماعی خود  می‌کوشد تا خود را از همه کس بیشتر نیرومند بداند و کوشش می کند که کسی از او بالاتر نباشد.
 وی با بیان اینکه رسول الله (ص) نمونه بارز والگوی جامعه ساز  است و در این شخصیت هیچگونه تغییر و تبدیلی  وجود ندارد، اضافه کرد: به این خاطر است که پیامبر(ص) کامل‌ترین  انسانها و بزرگترین پیامبران (ع) است و کل بیماری وبلای که در جهان آشکار می‌شود.
وی اذعان کرد: افرادی که شیطان مغز آنها را پر کرده است خیال می‌کنند که روشنفکر زمان هستند اما درحقیقت تاریک‌ترین فکر زمان هستند که با همان روشنفکری  ازشیطان تبعیت می‌کنند و برنامه‌های خدا را رها می‌‌کنند بنا براین فرزندان و نوجوانان و جوانان ما نیازمند به یک شخصیت واقعی هستند .
وی در ادامه با بیان اینکه پیامبر(ص) درمورد محکم کردن محبت خود درقلب فرزندان می‌فرماید، اضافه کرد: محبت به پیامبر و اهل بیت رسول الله (ص) را درقلب فرزندانتان محکم و ثابت کنید.
وی با بیان اینکه خواندن قرآن  از دیگر تاکیدات پیامبر مکرم اسلام است، گفت:  فرزندان خودرا با خواندن قرآن آشنا کنید وآنها را به نزد استاد خوبی ببرید تا آنها را با قرآن آشنا کنند.
انتهای پیام/